POKRENITE FLASH WEB OVDJE
Press centar | Kontakti | Linkovi | Impressum

Izvučeni dobitnici nagradne igre „Na drugi kraj svijeta s 5 Jana etiketa“

23.05.2014
Svi oni, koji su vrijedno prikupljali Janine etikete i slali ih na našu adresu, zasigurno su s nestrpljenjem očekivali trenutak kada će imena dobitnika biti objavljena. Izvlačenje nagrada održano je 22.5. u prostorijama Jamnice pod voditeljskom palicom Korane Gvozdić. Glavni protagonisti ovog zanimljivog druženja bili su bivši nogometni reprezentativci Igor Bišćan i Boško Balaban.

Dobitnici nagrada

Putovanje u Brazil

Darko Brnić-Levada, Osijek

Danijel Krezić, Dugo Selo
 

Dres hrvatske nogometne reprezentacije

Danijela Frlan, Rijeka

Katarina Kadoić, Zagreb

Iris Pisačić, Koprivnica

Hrvoje Beniković, Osijek

Ivan Šabić, Dubrovnik

Mario Vunić, Zagreb

Mirjana Tuđa, Zabok

Damir Batrnek, Čepin

Danijel Krezić, Dugo Selo

Jadranka Mikrut, Zagreb

 

Nogometna lopta

Kristina Verson, Zagreb

Martina Opačak, Zagreb

Maja Miholjančan, Zagreb

Ines Janžek, Krapina

Nenad Budiša, Kaštel Stari

Sara Spečina, Labin

Vesna Opačak, Slavonski Brod

Iva Olić, Zadar

Toni Kačunić, Osijek

Vesna Kalac Vareško, Pula 


Majica

Luka Rečić, Zagreb

Adela Marković, Zagreb

Nikola Holek, Koprivnica

Tanja Rožić, Osijek

Damir Malkoč, Karlovac

Radmila Žižek, Zagreb

Dijana Zver, Rijeka

Marko Kovač, Popovača

Mia Šikić,  Zagreb

Tomislav Jurić, Zagreb

Tomislav Jurić, Zagreb

Diana Cvetko, Zagreb

Andrej God, Zagreb

Robert Pavić, Zagreb

Darija Sever, Zagreb

Milan Podnar, Gospić

Marijan Tonjac, Topusko

Matko Vlahović, Split

Ivana Radić, Bol

Jasna Jagečić, Oroslavje

Vesna Opačak, Slavonski Brod

Robert Pavić, Zagreb

Olivera Pinter, Osijek

Farah Al-Khazae, Zagreb

Tomislav Breitenfeld, Zagreb

Irena Vičević, Koprivnica

Ivan Balić, Zagreb

Jasna Špekuljuk, Zagreb

Filip Petrišić, Klaljec

Valentina Mraković, Ravna Gora

Marinko Križan, Turčin

Martina Budeselić, Dražice

Ljubica Rupenovich, Novigrad

Lukas Kokolek, Solin

Kata Barišić, Zagreb

Šime Jagić, Sali, Dugi otok

Marija Milković, Gospić

Silvijo Sedmak, Dugo Selo

Christina Sekereš, Zagreb

Gorup Jasenko, Zagreb

Barbara Ivančić, Puca

Marija Lacić, Zagreb

Ivana Greguranić, Sesvete

Ksenija Žunec, Slatina

Karlo Johannes Antolović, Sveti Lovreč

Luka Rečić, Zagreb

Marica Brać, Osijek

Silvijo Sedmak, Dugo Selo

Nataša Tepavac, Zagreb

Natalia Kostanjski, Zagreb

Hrvoje Sarađen, Rijeka

Dolores Uzun, Zagreb

Ivan Mušlek, Križevci

Mihael Colar Zanjko, Sveti Martin na Muri

Mišo Živaljić, Split

Mladen Krupljanin, Dugo Selo

Šime Jagić, Sali, Dugi otok

Predrag Paprika, Sisak

Milivoj Mitrović, Zagreb

Željka Đurđević, Zagreb

Radovan Jagić, Dugi otok

Martina Kečkeš, Prelog

Kristijan Ležaić, Bedekovčina

Bojana Radaković, Zagreb

Roman Genzić, Sesvete Zagreb

Marcela Filipi, Zagreb

Branimir Biškup, Zagreb

Jakov Bagić, Zagreb

Jasna Hladnić, Virje

Ivana Katavić, Podstrana

Tea Žirovčić, Nova Gradiška

Palma Pedišić, Zadar

Dunja Poldrugovac, Rabac

Toni Borzić, Split

Marijan Tonjac, Topusko

Tanja Brezovečki, Virovitica

Irena Bačelić-Medić, Šibenik - Ražine

Branka Košutić, Koprivnica

Siniša Serdar, Čazma

Stana Putnik, Sinj

Mirna Ivanić, Zagreb

Luka Rečić, Zagreb

Marija Vraneš, Zagreb

Dubravka Hamović, Pula

Danijela Toth, Krk

Mateja Fureš, Veliko Trgovišće

Matko Vlahović, Split

Marijan Tonjac, Topusko

Igor Damjanić, Zagreb

Petra Fadiga, Zagreb

Marijan Međed, Zagreb

Zvonimir Čavara, Zagreb

Tea Žirovčić, Nova Gradiška

Ivan Opačak, Slavonski Brod

Margareta Bajo Dadić, Zagreb

Iskra Skaljer, Split

Zdravka Margeta, Zagreb

Leo Rubeša, Kastav

Marko Perković, Dugo Selo

Dorotea Kozarić, Zagreb
 

Čestitamo svim dobitnicima!

 
Copyrigt (c) 2011 Jamnica d.d. All rights reserved. web dizajn.